Hakkımızda

Dünya Çapında Soudal

Soudal, profosyoneller ve son tüketiciler için sızdırmazlık ürünleri, yapıştırıcılar ve poliüretan köpük üreten Avrupa'nın bağımsız en büyük üreticisidir. 2022 yılında yaklaşık 1.3 milyar Euro cirosuyla, dünya genelinde 4200’e yakın çalışanı ve 25 üretim noktası bulunan Soudal, 5 kıtada 77 satış ofisi ve dağıtım iştirakleri ile birlikte toplamda 140 ülkeye satış yapmaktadır. Halen kurucusu Vic Swerts’ün yönettigi bu aile şirketi yapı kimyasalları alanında uluslararası bir uzman oyuncu konumunda. Kesintisiz Ar-Ge yatırımları, uzun dönemli yaratıcılık vizyonu ve lokal pazarların gereksinimlerine uyum saglamak Soudal’ın DNA’sında var. Bu özellikler sayesinde 2022 senesinde performansını geliştirerek “En iyi Yönetilen Şirket” ödülüne üst üste 4. kez layık görülmüştür.

Yenilikçilik ve Müşteri Odaklılık

Soudal pazarın ve son kullanıcıların taleplerine mükemmel şekilde uyacak özel kimyasal formüller, ambalaj ve aksesuarları üretir. Sürekli iyileştirme ve daha iyisini sağlama iradesiyle hareket eden ve müşterileri için çevre dostu çözümler sunan Soudal, ürün yeniliginde ön plandadır. Teknik destek ayrıca Soudal’ın müşteri hizmetlerine olan bağlılığın hayati bir bileşenidir. Bu yenilikçi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile birlikte müşteri hizmetleri yaklaşımının dogru bir formül olduğunu kanıtlamıştır.

Kalite

Soudal, hem ürün hem hizmet kalitesi sağlamada her zaman öncü olmuştur. Silikonlar, mastikler, yapıştırıcılar, PU köpük ürünlerinde pazar lideri olarak Soudal, müşterilerinin kalite ve hizmet beklentilerini karşılayabildiğini kanıtlamıştır. Üretim, kurulum ve hizmette kalite güvencesi fonksiyonlarını kapsayan bununla beraber üretim operasyonlarına odaklanarak çevre üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirecek şekilde çalıştığı anlamına gelen ISO 9001 ve ISO 14001 sertif ikalarına sahiptir. Bu kalite sistemi tüm Soudal çalışanları tarafından benimsenmiş ve hizmette kalite güvencesi için bir modeldir.

Soudal ile Sürdürülebilir Bir Dünya

Soudal Group, insanlar ve çevre için güvenli, sürdürülebilir inşaat ürünleri geliştirmede öncüdür. En modern üretim teknolojisi enerjiyi, suyu ve atık malzemeleri sınırlar.

1966'dan beri temel çizgimiz "Geleceği inşa etmek" olmuştur. 30 yılı aşkın bir süredir, 3 farklı düzeyde optimizasyon süreçleri aracılığıyla karbon ayak izimizi azaltarak iklim sorunuyla mücadele ediyoruz: Enerji, Malzeme ve Ambalaj.